Nabíjení elektromobilů komerčně

dobíjecí stanice pro provozovatele veřejných parkovišť, hotelů, penzionů, obchodních center nebo kancelářských budov

Pokud jste majitelem nebo provozovatelem komerčních prostor jako jsou kancelářské komplexy, obchodní centra, veřejná parkoviště nebo hotely, jistě chcete nabídnout svým hostům maximální úroveň služeb. Nabídka nabíjení elektromobilu vám bezpochyby přinese nové klienty.

Majitelům kancelářských komplexů, obchodních domů a parkovišť nabízíme výrazné zhodnocení ceny parkovacího místa prostřednictvím spojení nájmu parkovacího prostoru s přístupem k nabíjecí stanici pro elektromobily.

Hotely a penziony mohou díky našemu řešení nabíjení elektromobilů přilákat nové hosty do svého zařízení.

Obdobné řešení dobíjení elektrických aut jsme schopni nabídnou také prodejcům aut a autosalonům.

PROČ ZVOLIT COMELECTRIC PRO ŘEŠENÍ NABÍJENÍ ELEKTROMOBILU KOMERČNĚ?

klsjdajsdhaksjdhasj

ŽÁDNÁ POČÁTEČNÍ INVESTICE 


Instalace nabíjecí stanice pro elektromobily vás nebude nic stát, platíte pouze měsíční paušál, vše ostatní je na nás.

klsjdajsdhaksjdhasj

NABÍJENÍ JAKO SERVIS


Pokud zvolíte službu nabíjení jako servis, připravíme pro vás kompletní řešení nabíjení elektromobilů ve vašich komerčních prostorách na míru, poradíme vám nejvhodnější řešení nabíjení, zpracujeme projekt nabíjení elektromobilů, nabíjecí stanice nainstalujeme a provedeme potřebnou administraci a správu.

klsjdajsdhaksjdhasj

ROZŠÍŘENÍ NABÍDKY PRO ZÁKAZNÍKY


Nabídněte svým zákazníkům parkovací místo v obchodním centru, kancelářské budově nebo v parkovacím domě s připojením k nabíjecí stanici a rozhýbejte svůj business. Přilákejte nové klienty do svého hotelu nebo penzionu díky možnosti napojení elektrického vozu zákazníka k nabíjecí stanici během jeho pobytu u vás.

klsjdajsdhaksjdhasj

PROFESIONALITA


Náš tým vám nabízí více než 15leté zkušenosti v oboru servisních služeb v komunikačních a informačních technologiích. Využije našich profesionálních služeb kombinovaných se špičkovou technologií společnosti EVBOX.

CHCI ZAČÍT NABÍJET ELEKTROMOBIL S COMELECTRIC

Chcete zhodnotit svou investici do parkovacích, kancelářských či obchodních prostor formou nabídky nabíjení elektromobilů pro vaše zákazníky?

Uvažujete o rozšíření klientely svého hotelu či penzionu a chcete novým zákazníkům nabídnout službu nabíjení elektrických vozů?

Nevíte, jak začít s nabíjením elektromobilů a potřebujete odbornou radu?

Potřebujete zpracovat projekt nabíjení elektrických aut v komerčních prostorách?

Rádi byste vyřešili vše bez starostí a chcete využít nabíjení jako servis?

Vyplňte formulář níže a my se vám ozveme.

NEZÁVAZNÁ CENOVÁ KALKULACE ZDARMA

Mám zájem o:*

Nabíjení elektromobilu bude určeno pro:*

Požadovaný nabíjecí výkon:

Způsob instalace nabíjecí stanice:

Máte zájem o dodávku včetně instalace:

Potvrzuji poskytnutí osobních údajů podle těchto pravidel zpracování.

ODPOVĚDI NA NEJČASTĚJŠÍ DOTAZY TÝKAJÍCÍ SE NABÍJENÍ ELEKTROMOBILŮ

Ano, na podobné situace jsme připraveni. Pokud zjistíme, že k jednomu stanovišti nabíjení přijelo více elektrických vozů, které v jednu chvíli vyžadují větší výkon nabíjecího zařízení, než je možné kapacitně nabídnout, provádíme tzv. prioritní vyrovnávání zařízení. Jednou za každých patnáct minut vyhodnocujeme stav nabíjení každého elektromobilu. Jakmile zjistíme, že některý z připojených elektrických vozů je plně nabit, okamžitě jej odpojíme a uvolníme kapacitu pro další vůz.
Řešení nabíjení elektromobilů je v tomto případě velmi jednoduché. Společnost COMelectric zůstává majitelem nabíjecích stojanů. Nabíjecí stanice nainstalujeme na vámi určené místo (parkoviště, obchodní dům, kancelářská budova, hotel nebo penzion atp.). Vy platíte naší společnosti za provozování nabíjecích stojanů a od svých zaměstnanců nájemců nebo zákazníků následně vybíráte podle svého uvážení sami poplatek za možnost nabíjení.