Nabíjení elektromobilů doma

uživatelsky jednoduché a cenově dostupné nabíjecí stanice pro domácnosti

Každý majitel elektrického vozu potřebuje mít svůj elektromobil ráno připravený pro služební povinnosti.

Očekává, že jeho elektromobil bude stát nabitý u domu, kde bydlí nebo v místě parkování.

Nabízíme vám řešení nabíjení vašeho elektromobilu doma, kde jej během noci můžete pohodlně nabít a připravit tak na pracovní den.

PROČ ZVOLIT COMELECTRIC PRO ŘEŠENÍ NABÍJENÍ ELEKTROMOBILU DOMA?

klsjdajsdhaksjdhasj

KOMPLETNÍ SLUŽBY


Nabízíme vám poradenství týkající se elektromobility, zpracování projektu nabíjení elektrického vozu, instalaci nabíjecí stanice i její správu vše v jednom.

klsjdajsdhaksjdhasj

100% KOMPATIBILITA


Spolupracujeme s předním světovým dodavatelem nabíjecích stanic pro elektromobily EVBOX. Výrobky této značky jsou plně kompatibilní se všemi současnými i budoucími elektrickými vozy.

klsjdajsdhaksjdhasj

JSME ZKUŠENÝ TÝM


Spolupracujte s profesionály. Máme více než 15 let zkušeností v oboru informačních a komunikačních technologií

klsjdajsdhaksjdhasj

NABÍJENÍ JAKO SERVIS


O vše se postaráme my, vy pouze nabíjíte svůj elektromobil a nám platíme provozní výdaje.

CHCI ZAČÍT NABÍJET ELEKTROMOBIL S COMELECTRIC

Uvažujete o instalaci domácího nabíjení elektrického vozu?

Potřebujete technologickou konzultaci nebo radu týkající se elektromobilů?

Chcete si nechat zpracovat projekt nabíjení elektromobilu nebo byste rádi využili naši nabídku dodávky nabíjení elektromobilu jako služby?

Vyplňte formulář níže a my se vám ozveme.

NEZÁVAZNÁ CENOVÁ KALKULACE ZDARMA

Mám zájem o:*

Nabíjení elektromobilu bude určeno pro:*

Požadovaný nabíjecí výkon:

Způsob instalace nabíjecí stanice:

Máte zájem o dodávku včetně instalace:

Potvrzuji poskytnutí osobních údajů podle těchto pravidel zpracování.

ODPOVĚDI NA NEJČASTĚJŠÍ DOTAZY TÝKAJÍCÍ SE NABÍJENÍ ELEKTROMOBILŮ

Jednoznačně nejvýhodnější denní dobou pro nabíjení elektrického automobilu jsou noční hodiny. Noc umožňuje nabíjení pomalé v délce až 10 hodin, což je pro baterii v elektromobilu nejšetrnější řešení.

Nabíjet elektromobil však majitel může i v práci, pokud mu majitel firmy umožňuje přístup k nabíjecí stanici pro elektrická auta nebo například během parkování v místě, kde nabíjecí stanice existuje.

Například nabíječka ve voze VW eGolf nabízí výkon 7,2 kW, v BMW i3 najdete nabíječku s 7,36 kW a Renault Zoe má instalovánu nabíječku o výkonu 22 kW.

Tato data znamenají, že eGolf lze teoreticky nabít z 0% na 100% za 5 hodin, Renault Zoe teoreticky nabijete z 0% na 100% za 2 hodiny.

V oblasti nabíjení elektrických aut rozlišujeme dva základní druhy dobíjecího procesu. Jedná se o tzv. AC a DC nabíjení.

AC nabíjení: u tohoto druhu nabíjení využíváme nabíječku, která je umístěna přímo v elektrickém voze. Nabíječka v elektromobilu se připojí k AC nabíjecímu stojanu. Rychlost nabíjení je v tomto případě dána výkonem nabíječky v elektromobilu. Jedná se o pomalejší, ale o to výkonnější nabíjecí proces.

DC nabíjení: v případě DC nabíjení v elektromobilu nabíjíme přímo baterii, kterou uživatel připojí do externí DC nabíječky. Výkony DC nabíječek se v dnešní době pohybují okolo 50 kW, v budoucnosti se předpokládá navýšení kapacity tohoto typu nabíječek na 150-350 kW.